Διαβατήριο

Όνομα
Ian
Επώνυμο
Holloway
Εθνικότητα
England
Ημερομηνία γέννησης
12-03-63
Ηλικία
55
Τόπος γέννησης
England
Τόπος Γέννησης
Kingswood
Ian Holloway

Καριέρα (Προπονητής)

Ομάδα From To
Queens Park Rangers 11.11.2016 10.05.2018
Millwall 06.01.2014 10.03.2015
Crystal Palace 04.11.2012 23.10.2013
Blackpool 22.05.2009 02.11.2012
Leicester City 22.11.2007 23.05.2008
Plymouth Argyle 28.06.2006 21.11.2007
Queens Park Rangers 26.02.2001 06.02.2006
Bristol Rovers 13.05.1996 29.01.2001