Διαβατήριο

Όνομα
Ivan
Επώνυμο
Kopecký
Εθνικότητα
Czech Republic
Ημερομηνία γέννησης
10-06-70
Ηλικία
48
Τόπος γέννησης
Czech Republic
Θέση
Unknown
Ivan Kopecký

Καριέρα (Προπονητής)

Ομάδα From To
Opava 05.09.2018
Vysočina Jihlava 01.07.2017 31.12.2017
Vítkovice 01.01.2017 30.06.2017
Čáslav 12.10.2012 30.06.2013

Transfers & Loans

Per From To Value
01/07/17 Vítkovice Vysočina N/A