Διαβατήριο

Όνομα
Vítor Manuel
Επώνυμο
Oliveira
Εθνικότητα
Portugal
Ημερομηνία γέννησης
17-11-53
Ηλικία
64
Τόπος γέννησης
Portugal
Τόπος Γέννησης
Matosinhos
Vítor Manuel Oliveira

Καριέρα (Προπονητής)

Ομάδα From To
Paços de Ferreira 01.06.2018
Portimonense 01.07.2016 30.06.2018
Chaves 01.07.2015 30.06.2016
União Madeira 01.06.2014 30.06.2015
Moreirense 01.06.2013 10.03.2014
Arouca 20.09.2011 31.05.2013
Trofense 01.07.2009 30.06.2010

Trophies

Club Domestic
Segunda Liga Νικητής 1x 2016/2017
Runner-up 3x 2015/2016, 2014/2015, 2012/2013