Διαβατήριο

Όνομα
Oleg
Επώνυμο
Kubarev
Εθνικότητα
Belarus
Ημερομηνία γέννησης
08-02-66
Ηλικία
52
Τόπος γέννησης
Belarus
Τόπος Γέννησης
Zhodino
Θέση
Unknown
Oleg Kubarev

Καριέρα (Προπονητής)

Ομάδα From To
Torpedo BelAZ 10.05.2018
Shakhtyor 01.04.2017 01.08.2017
Spartaks Jūrmala 01.01.2016 31.12.2016
Dacia 20.01.2015 08.03.2015
Zimbru 04.09.2013 08.12.2014
Spartaks Jūrmala 07.02.2013 25.07.2013
Gomel 01.12.2009 08.12.2012

Trophies

Club Domestic
Virsliga Νικητής 1x 2016
1. Division Νικητής 1x 2010
Cupa Νικητής 1x 2013/2014
Cup Runner-up 1x 2015/2016
Cup Νικητής 1x 2010/2011
Runner-up 1x 2016/2017
Supercupa Runner-up 1x 2014/2015
Super Cup Νικητής 1x 2012