Διαβατήριο

Όνομα
Ilir
Επώνυμο
Daja
Εθνικότητα
Albania
Ημερομηνία γέννησης
20-10-66
Ηλικία
52
Τόπος γέννησης
Albania
Τόπος Γέννησης
Tiranë
Θέση
Unknown
Ilir Daja

Καριέρα (Προπονητής)

Ομάδα From To
Flamurtari 13.07.2018
Skënderbeu Korçë 04.01.2017 30.06.2018
Tirana 28.10.2015 01.11.2016
Besa Kavajë 02.07.2012 18.02.2013
Dinamo Tirana 01.01.2011 08.02.2011
Elbasani 01.07.2006 30.06.2007

Trophies

Club Domestic
Superliga Νικητής 1x 2017/2018
Cup Νικητής 1x 2017/2018