Διαβατήριο

Όνομα
Steve
Επώνυμο
Cotterill
Εθνικότητα
England
Ημερομηνία γέννησης
20-07-64
Ηλικία
53
Τόπος γέννησης
England
Τόπος Γέννησης
Cheltenham
Steve Cotterill

Καριέρα (Προπονητής)

Ομάδα From To
Birmingham City 02.10.2017 04.03.2018
Bristol City 03.12.2013 14.01.2016
Nottingham Forest 14.10.2011 12.07.2012
Portsmouth 18.06.2010 14.10.2011
Notts County 23.02.2010 30.06.2010
Burnley 03.06.2004 08.11.2007
Stoke City 27.05.2002 10.10.2002
Cheltenham Town 01.02.1997 27.05.2002

Trophies

Club Domestic
League One Νικητής 1x 2014/2015
League Two Νικητής 1x 2009/2010
EFL Trophy Νικητής 1x 2014/2015