Διαβατήριο

Όνομα
Jos
Επώνυμο
Luhukay
Εθνικότητα
Netherlands
Ημερομηνία γέννησης
13-06-63
Ηλικία
54
Τόπος γέννησης
Netherlands
Τόπος Γέννησης
Venlo
Jos Luhukay

Καριέρα (Προπονητής)

Ομάδα From To
Sheffield Wednesday 05.01.2018
Stuttgart 17.05.2016 15.09.2016
Hertha BSC 01.07.2012 05.02.2015
Augsburg 14.04.2009 30.06.2012
Borussia M'gladbach 31.01.2007 05.10.2008
Paderborn 01.07.2005 11.08.2006
Uerdingen 01.07.2000 30.06.2002
Straelen 01.07.1998 30.06.2000

Trophies

Club Domestic
2. Bundesliga Νικητής 2x 2012/2013, 2007/2008
Runner-up 1x 2010/2011