Διαβατήριο

Όνομα
Dimitar Petrov
Επώνυμο
Dimitrov
Εθνικότητα
Bulgaria
Ημερομηνία γέννησης
09-06-59
Ηλικία
59
Τόπος γέννησης
Bulgaria
Θέση
Unknown
Dimitar Petrov Dimitrov

Καριέρα (Προπονητής)

Ομάδα From To
Irtysh 20.07.2018
Ludogorets 14.08.2017 07.06.2018
Irtysh 02.06.2015 08.08.2017
Chernomoretz Burgas 30.05.2011 20.05.2014
Al Quadisiya 01.07.2009 25.05.2011
Bulgaria 10.10.1998 17.11.1999

Trophies

Club Domestic
First League Νικητής 1x 2017/2018

Transfers & Loans

Per From To Value
14/08/17 Irtysh Ludogorets Free
30/05/11 Quadisiya Chernomoretz Free