Διαβατήριο

Όνομα
Ljubiša
Επώνυμο
Tumbaković
Εθνικότητα
Serbia
Ημερομηνία γέννησης
02-09-52
Ηλικία
66
Τόπος γέννησης
Serbia
Θέση
Unknown
Ljubiša Tumbaković

Καριέρα (Προπονητής)

Ομάδα From To
Montenegro 19.01.2016 08.06.2019
Wuhan Zall 22.04.2013 19.08.2013
Steel Azin 01.07.2010 13.10.2010