Διαβατήριο

Όνομα
Sam
Επώνυμο
Allardyce
Εθνικότητα
England
Ημερομηνία γέννησης
19-10-54
Ηλικία
64
Τόπος γέννησης
England
Τόπος Γέννησης
Dudley
Θέση
Unknown
Sam Allardyce

Καριέρα (Προπονητής)

Ομάδα From To
Everton 30.11.2017 16.05.2018
Crystal Palace 23.12.2016 24.05.2017
England 22.07.2016 27.09.2016
Sunderland 09.10.2015 22.07.2016
West Ham United 01.06.2011 09.06.2015
Blackburn Rovers 17.12.2008 13.12.2010
Newcastle United 01.07.2007 09.01.2008
Bolton Wanderers 19.10.1999 28.04.2007

Trophies

Club Domestic
League Cup Runner-up 1x 2003/2004